Programlar

RADYOROTA'DA SABAH

RADYOROTA'DA SABAH

TELAŞSIZ,TAZE SABAH ve GÜNCEL HABER ...

 

Canlandırıcı,parlak,enerji verici yeni bir gün. Tüm hafta boyunca 06:00 - 07:00 arası sakin bir dalgada ,sabahları zinde  ,telaşsız ...

RADYOROTA FM ,sabah havasında yeni bir formül sunar. Şimdi hiçbirşey ve hiçkimse sizi telaşlandırmayacak.

RADYOROTA ADASI

Çevremizdeki dünya dur işaretleri ve kırmızı ışıklarla doludur.İşte kendinizi ‘'aydınlık ve rahat ‘'hissettiğiniz bir yer olan ‘'RADYOROTA adası''. Tüm hafta 09:00 - 11:00 arası Relax FM'e geçin.Müziğin sakin akışını hissedin.Sınırsız rahatlayın..

RADYOROTA ADASI
RADYOROTA CAFE

RADYOROTA CAFE

Haftayı tadı ile geçirmek isteyenler için bir değerlendirme listesi. Sizi ‘'RadyoRota ‘ya davet ediyoruz .Gününüzü değiştirebilecek bir müzik menüsü sunuyoruz.Hassas Duygular,taze zevkler ve tatlı bir şeyler! Bu bölümde ‘'zevkli müzik sesleri telaşsız hayatın tadını çıkarmak için en uygun izler özel bir RadyoRota müzik koleksiyonunda.. Tekerleğin arkasında sakin olmak çok önemlidir.Fakat kelimenin tam anlamıyla etrafındaki herşey buna engel ,trafik sıkışıklığı,özensiz sürücüler,kırmızıya giden yayalar.. Sürücüler için en zor anlarda.RADYOROTA FM ,araba kullananlar için özel bir segmenti temsil ediyor.


HERGÜN 12:00 - 14:00

RADYOROTA GÜNBATIMI BAHÇESİ

Gün batımının halihazırda söndüğü ve yıldızlar sessiz ve titrek sohbetlerine başladıklarında RADYOROTA Gün Batımı Bahçesinin kapısı RADYOROTA Fm'de hafifçe açılıyor.

Burada ruhunuzun derinliklerine bakabilir ve geçmiş bir günün sorularına cevap bulabilirsiniz.

 

HER GÜN 16:00- 18:00 

 

RADYOROTA GÜNBATIMI BAHÇESİ
RADYOROTA AKŞAM ESİNTİSİ

RADYOROTA AKŞAM ESİNTİSİ

Akşamlar özel bir zamandır,Tamamen kendimize ait olduğumuz ve normal ritim hızının hızlandığı ve kendimizi özgür hissedebildiğimiz bir zaman.Şehirin monoton gürültüsü arkadaş sesleriyle değiştirilir,müzik daha hızlı hale gelir ve etrafındaki dünya yeni renklerle doldurulur.

 

HERGÜN 18:00 - 19:00 

RADYOROTA MOOD

Stres hala omuzlarına baskı yapıyorsa ve bir şey uyumanızı önlüyorsa, RADYOROTA FM ‘i açın ,her gece 19:00 -06:00 uyumayanlar için özel bir program,geceleri başka bir hava var,geceleri başka sesler var, Gece telaşa tahammül edemiyor,rahatta dinle..

RADYOROTA MOOD